Alena Horová

Miluju život, práci, manžela a vnoučata.

 

Ahoj, jsem Alena – jsem manželka, máma krásné dcery a 3 nádherných vnoučat, která nade vše miluju.

Miluju svou práci, ke které mě přivedl vlastně sám život.
Ano staví mi do cesty překážky a já vždy hledám způsob, jak vylézt vzhůru.

K podnikání jsem se dostala, protože jsem nemohla najít vhodnou práci, která by mě jako samoživitelku s dítětem uživila.

Potřebovala jsem volnou pracovní dobu a také dostatek financí abych mohla platit hypotéku.  A to se zaměstnáním úplně nešlo.

Protože pocházím z podnikatelské rodiny nedělalo mi problém rozjet podnikání. Začala jsem jako masérka, lymfomasérka, terapeutka DM, později jsem si dodělala kosmetiku a vizážistiku. Také jsem lektorovala v masérských školách např. v Brně u V. Němečka.

Mezitím se vybudovala v Třebíči dámské wellness a fitness studio i se zaměstnanci.

Lockdownem jsem studio zavřela a přesunula svoje aktivity a vzdělávání na „online“. Více jak rok vzdělávám ženy, jak mohou pečovat o svoje křivky a pleť na platformách jako je FB, YouTube, zoom a pod.

Moje zákaznice teď za mnou nemusí jezdit do Třebíče, ale můžeme díky moderní technice fungovat z pohodlí domova s úsporou času i pohonných hmot.

Svět online, ke kterému mě přivedla moje mentorka a její individuální vzdělávácí program mě přivedl k Holkám ze služeb  a z MLM. Ukazuji jim cestu k online světu a získávání nových klientů a členů do týmu.

Překážky jsou DAR, které nám pomáhají růst a být  lepšími lidmi. Platí to v pracovním i soukromém životě.
Vítej na mých stránkách a věřím, že zde najdeš spoustu zajímavých informací.

Xoxo Ála