Facebook jako magnet na klienty

Facebook jako magnet na klienty

FACEBOOK JAKO MAGNET PRO KLIENTY

650  Kč včetně DPH

Chceš získat více klientů?

Dobře nastavená FB stránka ti bude přivádět více sledujícich a ze sledujících vytvářet zákazníky.

V dnešní online době je to rychlejší cesta než čekat na „doporučení“ spokojeného klienta.

Online kurz,  který ti pomůže nejen porozumět tvému sledujícímu, ale také ti ukaže, jaké příspěvky dávat, aby se ze sledujících staly skuteční klienti. 

Co se tě čeká – 60 min. prezentace:  

  1. Ideální klient – důležitost i vytvoření
  2. Kde hledat svého ideálního klienta
  3. Příspěky, které oslovují našeho ideálního klienta
  4. Facebook a jeho algoritmus, příspěvky vhodné a nevhodné.
  5. Dotazník pro definování ideálního klienta plus konzultace v ceně.

Po zaplacení ti hned příjde link do kurzu.

Co si o kurzu myslí:

Celkový workshop byl pro mě hodnotný 👍 Některé činnosti už dělám, ale v některých jsem tápala a u některých informací jsem získala nový vhled a AHA momenty 😁💪 Třeba, že mám dvě skupiny cílových klientů 🙈 Kolikrát potřebuju slyšet informace několikrát, než mi do sebe zapadnou 🤷‍♀️😁 super byly podněty i k samotnému algoritmu FB, co funguje a co ne. A za mě rozhodně top byl závěr samotný a položené otázky 😉 Ač člověk o sobě a svých službách tuší v čem je dobrý a proč, ale říct to nahlas nebo na papír a v co nejjednodušší verzi, to už je teda pěkný oříšek 😅

Kristýna Rolincová

Alčo jako vždy jsi mě osobně posunula zase o kus blíž mému cílí. Trvá mi sice o trochu déle vstřebat všechny tvé informace správně ,ale to stačí kouknout na tvá videa opakovaně. A srovnat si to v hlavě podle tvých rad a nebát se učit se nové věci a oslovovat lidi.Nikdy jsem neměla problém se seznamováním s cizíma lidmi ale nemusela jsem je získat jako své klienty byly to kolegové v práci. A po workshopu jsem si uvědomila že klient je vlastně takoví kolega musí s námi taky spolupracovat a musíme spolu vycházet a něco musíme mít společného aby vše fungovalo jak má.

Iva Krýdová Krejčí

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.