Mít zdraví pod kontrolou?

Chtěli by jste mít své zdraví pod kontrolou? Aneb proč potřebujeme antioxidanty..

 

Naše tělo je jako automobil, který potřebuje pro dobré a správné fungování kvalitní palivo.  Důležitým palivem pro naše tělo jsou antioxidanty.

 

Co jsou Antioxidanty?

Antioxidant může být jednak výživná látka (vitamín, minerální látka), jednak enzym (bílkoviny v organismu, které pomáhají při chemických reakcích). Antioxidanty hrají klíčovou roli při prevenci vzniku některých chronických onemocnění, jako jsou například rakovina, onemocnění srdce, mrtvice, Alzheimerova choroba, šedý zákal a další..

Organismus vyrábí volné radikály také při přirozeném, optimálním fungování, ale současně vytváří i antioxidanty, které se navzájem doplňují a podporují v činnosti, zároveň si navzájem zabezpečují i energii. Avšak s přibývajícími roky tento systém přestává dokonale fungovat.

Antioxidanty, respektive antioxidační látky bude nutné pro organismus zabezpečit zvenku, aby volné radikály nepřevládly a aby jejich škodlivý účinek neohrožoval zdravé buňky.

Když se tak nestane a v organismu se nenachází dostatečné množství antioxidantů, potřebná rovnováha se naruší, začíná proces stárnutí a mohou se objevit i různé nemoci.

Je dobré vědět, že antioxidanty nacházející se mimo organismus se v největším množství vyskytují v ovoci a zelenině. Je důležité vědět, že antioxidanty jsou v mnohem větší míře přítomné v potravinách konzumovaných v syrovém stavu, než ve vařené, dušené, pečené zelenině. Podle výživových specialistů bychom měli mít 5 porcí (cca 500gr.) ovoce a zeleniny v bio kvalitě na den (tím nechci propagovat BIO potraviny, ale kvalitní čerstvé potraviny).  Což uznávám, že v zimních měsících se hůře realizuje..

Pokud neholdujete zdravému životnímu stylu, ovoci ani zelenině, bylo by fajn si hladinu ANTIOXIDANTŮ nechat změřit.

Změřit pomocí sceneru, který je k dispozici u mě v Centru pro ženy.  Popřípadě Vám nabídnu řešení při nedostatečném množství antioxidantů.

 

Co je scener?

Je to přístroj pracující na proncipu uznávané Ramanovy spetroskopie opticky modrým paprskem odečte hodnotu z vaší kůže.  Kůže je orgán, který se obnovuje až jeden měsíc, tedy se jedná o informaci přesnou a dlouhodobou..

Podrobnější infromace zde:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/products/pharmanex/scanner/what_is_the_scanner.html

 

Scener zde slouží jako informační kontrolka, nikoliv diagnóza proto, abychom zajeli „do servisu“ a  doplnily „palivo“.

 

Co stojí měření?

Pouze 200 Kč.

 

Jak dlouho trvá?

Samotné měření je rychlé – cca 2 min. ale ráda vám poradím, co s naměřenou informací můžete dělat dál, jak svou situaci řešit.. tedy si rezervujte čas alespoň 15-20 min.

 

Kde se objednat na měření?

Na telefonu 774227735 nebo info@alenahorova.cz

 

 

 

 

 

Co vy na to? Komentujte, sdílejte, lajkujte :-)